Polski English Italiano
Naszą ofertę stanowią usługi w zakresie:
  • przewozy międzynarodowe
  • przewozy krajowe
  • spedycja międzynarodowa
  • spedycja krajowa
  • usługi w szerokim zakresie logistyki

Specjalizujemy się w przewozach pomiędzy Polską a Włochami, jednocześnie jeździmy do wszystkich krajów Unii Europejskiej.

Naszą flotę stanowią samochody ciężarowe marki Scania oraz Volvo spełniające europejskie standardy ekologiczne i bezpieczeństwa EURO 4 i EURO 5. Dysponujemy naczepami typu standard o ładowności 24 ton.
Naszym priorytetem jest szybkość i skuteczność usług transportowych oraz maksymalne dostosowanie się do indywidualnych potrzeb klienta.

Dzięki technologii satelitarnej na bieżąco kontrolujemy przebieg transportu, co pozwala na natychmiastowe określenie położenia każdej przesyłki.

Ugruntowana pozycja naszej firmy sprawia, że coraz więcej klientów korzysta z naszych usług. Jakość tych usług oraz profesjonalizm są źródłem satysfakcji dla wielu kontrahentów.
Będąc przygotowanym organizacyjnie i sprzętowo, jesteśmy w stanie szybko i sprawnie wykonać usługę. Kierujemy się indywidualnym podejściem do klienta i dostosowujemy się do jego oczekiwań i potrzeb.
Jako jeden z europejskich liderów w transporcie drogowym oferujemy świadczenie usług o wysokiej jakości, gwarantujących szybkie i bezpieczne przewozy. Dzięki swej atrakcyjności, skuteczności i stabilności na konkurencyjnym rynku usług transportowych firma posiada wysoką produktywność i nie zachwianą rentowność.
Jesteśmy obecni na wszystkich drogach Europy, a ceny naszych usług oferujemy stosując zawsze taryfy mające na uwadze dobro i zadowolenie klienta....

Copyright 2024 by SpidiTrans  |  Licznik odwiedzin: 173037 Wykonanie:Spiditrans.pl